Paralajmërime SQ

MIA Paralajmërime – MKD

Shkup - Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie ndërmjet Bashkësive Artan Grubi, zëvendëskryeministri i obliguar për Çështje Ekonomike, Koordinim të Resorëve Ekonomik dhe Investimeve Fatmir Bytyqi dhe kryetari i Qytetit të Shkupit, Petre Shilegov do të mbajnë konferencë të përbashkët për shtyp në lidhje me procedurën e tenderit për ndërtimin e kryqëzimit në bulevardin "Sllovenia" (në afërsi të udhëkryqit ndërmjet bulevardit "Sllovenia" dhe magjistralja e Adriatikut "Rruga e Kaçanikut", lokacioni  https://maps.app.goo.gl/4niCcLYjvnGKkmaf9   (10:00)

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle