Paralajmërime SQ

MIA Paralajmërime – MKD

Tetovë - Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim,  Ali Ahmeti, sot do të merr pjesë në promovimimin e programit IPARD 3 MBP dhe EU. (kompania AGRO REKA/12:00)

Butoni Kthehu në krye
Mbylle