Paralajmërime SQ

MIA Paralajmërime – MKD

Shkup - Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani do të mbajë brifing të rregullt javor për aktualitetet e fundit nga politika e jashtme. (MPJ/10:00, kameramanët dhe fotoreporterët të arrijnë më së voni/9:50)

Butoni Kthehu në krye
Mbylle