Paralajmërime SQ

MIA Paralajmërime – MKD

Shkup - Konferencë me temë "Rinia në Ballkanin e Hapur - Shanset dhe perspektivat për progres të sigurt në rajon". (h. Panorama Dizajn & Spa/9:30)

Butoni Kthehu në krye
Mbylle