Paralajmërime SQ

MIA Paralajmërime-MKD

Shkup - Presidenti dhe komandant suprem i Armatës  Stevo Pendarovski, ministrja e Mbrojtjes Radmilla Shekerinska dhe shefi i SHM-së gjeneral nënkoloneli Vasko Gjurçinovski do të mbajnë fjalim në solemnitetin me rastin e Ditës së Armatës së Republikës së Maqedonisë së Veriut. (Pllaja para MM-së dhe SHM-së të ARM-së/10:00)

Butoni Kthehu në krye
Mbylle