Paralajmërime SQ

MIA Paralajmërime MKD

Madrid - Presidenti Stevo Pendarovski, ministrja e Mbrojtjes Sllavjanka Petrovska dhe ministri i Punëve të Jashtme Bujar Osmani do të marrin pjesë në Samitin e NATO-s.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle