Paralajmërime SQ

MIA Paralajmërime MKD

Davos - Presidenti Stevo Pendarovski do të marrë pjesë në Takimin vjetor të Forumeve Ekonomike Botërore ku do të flasë në panel sesionin "Ruajtja e sigurisë në Evropë” në të cilin fjalime do të mbajnë sekretari i përgjithshëm i NATO-s Jens Stoltenberg, kryeministri i Belgjikës Aleksandar de Kro dhe ministrja holandeze e Mbrojtjes Kaisa Olongren.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle