Paralajmërime SQ

MIA Paralajmërime MKD

Shkup - Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave, Lupço Nikollovski do të mbajë brifing me gazetarët për masat e deritanishme të cilat janë sjell në Planin kombëtar për prodhimin e ushqimit. (Parku i qytetit, restoranti "Jug"/15:00)

Butoni Kthehu në krye
Mbylle