Paralajmërime SQ

MIA Paralajmërime MKD

Shkup - Lideri i LSDM-së dhe mandatar Dimitar Kovaçevski do të ketë takim me presidentin e Republikës së Shqipërisë Ilir Meta, i cili po qëndron për vizitë treditore në vend. (selia e LSDM-së, kabineti i kryetarit, salla e vogël/9:30/foto dhe video inserte në fillim të takimit)

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle