Paralajmërime SQ

MIA Paralajmërime – MKD

Shkup - Zëvendësndihmës sekretari shtetëror i SHBA-së për Evropë dhe Euroazi në Departamentin e shtetit Gabriel Eskobar për vizitë zyrtare në Maqedoninë e Veriut:

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle