MIA Flesh SQMIA Radio Flash SQ

MIA Flesh

Ohër – Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi sot në Ohër do të realizojë takim me tregtarët nga rajoni Ohër-Strugë. Në takim, siç informoi Ministria dikateriale, do t’i informojë për ndryshimet dhe plotësimet e propozuara të Ligjit për tregti për “ditën e diel ditë jo pune” në vendet turistike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle