MIA Flesh SQMIA Radio Flash SQ

MIA Flesh

Shkup  – Presidenti Stevo Pendarovski në Kabinetin e tij sot kishte takim me Majk Zafirovskin, bashkëthemelues i “Maqedonia 2025” dhe me përfaqësues të organizatës në të cilin u bisedua për konkluzionet dhe për reagimet e para nga edicioni i 11-të i samitit të “Maqedonia 2025”, në të cilin në fokus ishin transformimi i përshpejtuar digjital, bashkëpunimi rajonal dhe inovacionet.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle