MIA Flesh SQMIA Radio Flash SQ

MIA FLESH

Shkup - Organizata joqeveritare “Maqedonia 2025” sot dhe nesër në Shkup do të mbajë Samitin e 11-të në të cilin do të mbajnë fjalime rreth 40 folës në mes të cilëve edhe kryeministri Dimitar Kovaçevski dhe homologia e tij serbe Ana Bërnabiq ku do të marrin pjesë në panelin “Ndërtimi i ardhmërisë prosporuese: Roli i bashkëpunimit rajonal”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle