MIA Flesh SQMIA Radio Flash SQ

MIA Flesh

Tiranë - Eurokomisari për zgjerim dhe politikë të fqinjësisë, Oliver Varheji i cili sot ka qëndruar në Tiranë ka thënë se Bashkimi Evropian punon intensivisht që të bind Bullgarinë dhe Maqedoninë e Veriut të zgjidhin kontestin dhe të hapin rrugën e negociatave qasëse me BE-në për Shkupin dhe Tiranën.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle