MIA Flesh SQMIA Radio Flash SQ

MIA Flesh

Podgoricë  –  Presidenti Stevo Pendarovski sot paradite me nderimet më të larta shtetërore dhe ushtarake u prit në Podgoricë nga presidenti i Malit të Zi Millo Gjukanoviq, me çka e filloi vizitën dyditore zyrtare në Mal të Zi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle