MIA Flesh SQMIA Radio Flash SQ

MIA Flesh

Shkup – Zëvendës kryeministri i parë Artan Grubi sot do të marrë pjesë në panel diskutimin me rastin e 20 vjetorit nga Marrëveshja e Ohrit, i organizuar nga ana e Universitetit të Evropës Juglindore dhe Ministrisë për Sistem Politik dhe Marrëdhënie ndërmjet Bashkësive.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle