MIA Flesh SQMIA Radio Flash SQ

MIA Flesh

– Në Aeroportin ndërkombëtar Shkup, mëngjesin  e sotëm aterroi aeroplani nga Sofja i kompanisë ajrore “Guliver”. Me këtë u realizua fluturimi i parë i cili drejtpërdrejtë i lidh dy kryeqytetit e Maqedonisë së Veriut dhe të Bullgarisë. Me aeroportin në Shkup kanë arritur delegacioni nga vendi dhe ai i Bullgarisë të udhëhequr nga ministri i Transportit dhe Lidhjeve, Bllagoj Boçvarski dhe kolegu i tij  bullgar Nikollaj Sabev, si dhe turoperatorë nga dy shtetet.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle