MIA Flesh SQMIA Radio Flash SQ

MIA Flesh

– Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie ndërmjet Bashkësive Artan Grubi, sot konfirmoi se Ramiz Merko sërish do të jetë kandidat i BDI-së për kryetar të komunës së Strugës. Grubi, i cili në Strugë merr pjesë në tribunë me rastin e 20-të vjetorit të Marrëveshjes kornizë deklaroi se lideri i partisë Ali Ahmeti ka vendosur në Këshillin e përgjithshëm të BDI-së t’i propozojë Merkos të kandidohet për mandat të ri në zgjedhjet lokale më 17 tetor.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle