MIA Flesh SQMIA Radio Flash SQ

MIA Flesh

Shkup – Në 24 orët e fundit nga 4.021 testimet e bëra janë regjistruar 1.172 raste të reja me Kovid-19, si dhe 553 pacientë të shëruar dhe 12 të vdekur, kumtoi Ministria e Shëndetësisë. Nga 1172 raste të reja me KOVID-19, nga Shkupi janë 629, Manastiri 109, Kumanova 64, Ohri 53, Shtipi 36, Tetova 35, Kavadari 30, Velesi dhe Kërçova 27, Prilepi 25, Strumica 24, Gostivari 20, Gjevgjelia 19, Struga 11, Negotina 9, Shën Nikollë 7, Kriva Palanka dhe Bogdanci 5, Koçani 3, Radovishi dhe Vinica nga 2, Berova, Dibra, Vallandova, Kratovë, Krushevë, Demir Hisar dhe Dojran nga një.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle