MIA Flesh SQMIA Radio Flash SQ

MIA Flesh

Shkup – Kryeministri bullgar Kiril Petkov sot do të qëndrojë për vizitë njëditore zyrtare në Republikën e Maqedonisë së Veriut bashkë me Kristian Vigenin, zëvendëskryetar i Kuvendit Popullor të Republikës së Bullgarisë dhe me ministrat bullgarë të Punëve të Jashtme dhe të Transportit dhe Lidhjeve, Teodora Gençovska dhe Nikollaj Sabev.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle