MIA Flesh SQMIA Radio Flash SQ

MIA Flesh

Shkup – Presidenti Stevo Pendarovski sot do t’i presë kryeministrin Dimitar Kovaçevski dhe anëtarët e Qeverisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle