MIA Flesh SQMIA Radio Flash SQ

MIA Flesh

Shkup- Me 62 vota “për”, 46 “kundër” dhe asnjë të përmbajtur sonte para mesnate në Kuvend është zgjedhur Qeveria e re e Republikës së Maqedonisë së Veriut të cilën do ta udhëheq kryeministri Dimitar Kovaçevski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle