MIA Flesh SQMIA Radio Flash SQ

MIA Flesh

Shkup – Presidenti i shtetit, Stevo Pendarovski sot e priti presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta, i cili është për vizitë në vend, dhe në takim shkëmbyen mendime për marrëdhëniet gjithëpërfshirëse bilaterale mes të dyja shteteve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle