MIA Flesh SQMIA Radio Flash SQ

MIA Flesh

Negotinë – Ministrja e Mbrojtjes Radmilla Shekerinska sot deklaroi se nuk ka ambicie të jetë ambasadorja e ardhshme e NATO-s. Ajo shtoi se aktualisht është e fokusuar në punën e saj si ministre e Mbrojtjes dhe për atë çfarë do të ndodhë në të ardhmen, siç përmendi do të bëhet e ditur, sepse asgjë nuk ka mbetur sekret në shtetin tonë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle