MIA Flesh SQMIA Radio Flash SQ

MIA FLESH

Shkup – Gjatë 24 orëve të fundit nga 2.324 testime të kryera janë regjistruar 119 raste të reja të Kovid-19, informon Ministria e Shëndetësisë në përputhje me të dhënat e Institutit për Shëndet Publik. Të shëruar 257 persona si dhe tre raste të vdekjes.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle