MIA Flesh SQMIA Radio Flash SQ

MIA Flesh

Shkup  – Vonesa e fillimit të negociatave me Maqedoninë e Veriut është hap i pandershëm nga ana e BE-së, sepse vendi ka bërë gjithçka që është e nevojshme për hapjen e procesit të negociatave, deklaroi ministri hungarez i Punëve të Jashtme dhe Tregti, Peter Sijarto, në konferencën e përbashkët për shtyp në Shkup me ministrin e Punëve të Jashtme, Bujar Osmani.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle