MIA Flesh SQMIA Radio Flash SQ

MIA FLESH

Shkup, 13 dhjetor 2021 (MIA) – Pres përkushtim, përgjegjësi, qasje të hapur dhe veprim politik progresiv në interes të të gjithë qytetarëve të Maqedonisë së Veriut dhe në interes të familjes socialdemokrate, ka shkruar në Fejsbuk kryeministri dhe lider i deritashëm i LSDM-së, Zoran Zaev duke i uruar fitoren Dimitar Kovaçevskit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle