MIA Flesh SQMIA Radio Flash SQ

MIA FLESH

Shkup – Presidenti Stevo Pendarovski sot realizoi takim me zëvendës ndihmës sekretarin amerikan të Shtetit, Gabriel Eskobar, ku, siç informojnë, u këmbyen mendime për marrëdhëniet e përgjithshme bilaterale mes Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe SHBA-së, si dhe për gjendjet në rajon.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle