MIA Flesh SQMIA Radio Flash SQ

MIA Flesh

Shkup – Zëvendës ndihmësi i sekretarit amerikan të Shtetit për çështje evropiane dhe euroaziatike dhe i dërguar i posaçëm për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Eskobar, sot do të qëndrojë për vizitë zyrtare në Republikën e Maqedonisë së Veriut. Eskobar në Shkup do të takohet me presidentin Stevo pendarovski, me kryeministrin Zoran Zaev dhe me shefin e diplomacisë, Bujar Osmani.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle