MIA Flesh SQMIA Radio Flash SQ

MIA Flesh

Potencialet për bashkëpunimin ekonomik mes Maqedonisë së Veriut dhe Katarit ishin në fikus të takimit të sotëm të zëvendëskryeministrit të angazhuar për çështje ekonomike, koordinim me resorët ekonomikë dhe investime, Fatmir Bytyqi me ambasadorin e shtetit të Katarit, Jasim bin Hamid Al – Tani.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle