MIA Flesh SQMIA Radio Flash SQ

MIA Flesh

Shkup – Në Klubin e deputetëve në Shkup tashmë dy orë është duke i zhvilluar takimi i Kryeministrit Zoran Zaev dhe kryetarit të Alternativës Afrim Gashi për përfshirjen e partisë në Qeveri dhe shumicë parlamentare.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle