MIA Flesh SQMIA Radio Flash SQ

MIA Flesh

Shkup – Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani, sot dhe nesër merr pjesë në takimin e rregullt të Këshillit Euroatlantik të NATO-s në nivel të ministrave të punëve të jashtme në Rigë, Letoni.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle