MIA Flesh SQMIA Radio Flash SQ

MIA Flesh

 – Pritet që sot pasdite nga spitali “Piragov” në Sofje të lëshohen edhe tre pacientë që u lënduan në aksidentin tragjikë të autobusit në autostradën “Struma” më 23 nëntor. Bëhet fjalë për burr e grua edhe një vajzë të re, që do sjellën në vend, njofton korrespodenti i MIA-s nga Sofja. Sipas kumtesës zyrtare të spitalit, pacientët janë në gjendje të mirë dhe të qëndrueshme. Për momentin në Klinikën për Kirurgji Plastike ka katër pacientë që natën e kanë kaluar sipas pritjeve të personelit mjekësor në spital dhe pa ndryshime nga dje.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle