MIA Flesh SQMIA Radio Flash SQ

MIA Flesh

– Në rritje është numri i të sëmurëve nga Kovid-19 në vend. Të dhënat që i publikoi dje Instituti për Shëndet Publik për 24 orët e fundit tregon se gjatë 3.764 testeve të bëra janë regjistruar 54 raste të reja me Kovid-19, 12 të shëruar dhe nuk ka pacientë të vdekur. Numri i përgjithshëm i personave të diagnostikuar me Kovid në vendin tonë prej fillimit të epidemisë është 156.225, numri i pacientëve të shëruar është 150.333, i viktimave 5.491, ndërsa numri i rasteve aktive është 401 ku numri më i madh -139 janë në Shkup dhe 106 në Tetovë…

Butoni Kthehu në krye
Mbylle