MIA Flesh SQMIA Radio Flash SQ

MIA Flesh

Shkup – Ministri i Drejtësisë, Bojan Mariçiq prej sot do të qëndrojë për vizitë disaditëshe pune në Bruksel. Është paraparë të takohet me eurokomisarin për zgjerim, Oliver Varheji dhe eurokomisarin për drejtësi, Didier Rejnders.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle