MIA Flesh SQMIA Radio Flash SQ

MIA Flesh

Shkup – Konferencë për shtyp e deputetit Kastriot Rexhepi, në të cilën deklarohet se çka ka ndodhur me mos paraqitjen e tij në Kuvend, në seancën në të cilën duhej të votohej për besimin e Qeverisë. Kryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami, të premten më 12 nëntor përmes një postimi në Fejsbuk, informoi se e ka përjashtuar nga partia Kastriot Rexhepin, pasi ai nuk erdhi në Kuvend kur u parashtrua interpelanca për Qeverinë. Kasami, paraprakisht, informoi edhe se ka denoncuar në polici se “një deputet i Besës është zhdukur” dhe u bëri thirrje autoriteteve që ta gjejnë ku është dhe të sqarojnë pse nuk ishte i qasshëm.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle