MIA Flesh SQMIA Radio Flash SQ

MIA Flesh

Pragë, 5 nëntor 2021 (MIA) – Këshilli i ri mjekësor i presidentit çek, Milosh Zeman, sot kumtoi se ai është më mirë pas gati një muaji në kujdes intensiv, por se nuk do të mund ta kryejë funksionin e tij të paktën edhe disa javë dhe se duhet të qëndrojë në spital.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle