MIA Flesh SQMIA Radio Flash SQ

MIA Flesh

Shkup – Bashkimi Demokratik për Integrim në konferencën e sotme për shtyp,  ka shprehur vlerësimin për fushatën zgjedhore në tërësi duke e cilësuar si dëshmi e pjekurisë demokratike të vendit dhe rezultatin e arritur në rrethin e parë të zgjedhjeve lokale më 17 tetor.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle