MIA Flesh SQMIA Radio Flash SQ

MIA Flesh

Shkup – Gjykata administrative e pranoi ankesën e Aleancës për shqiptarët dhe Alternativën për rezultatet nga votimi rreth listave të kandidatëve për kryetar komune dhe këshilltarë në Komunën e Dibrës, për vendvotimin numër 0543, dhe atje do të ketë rivotim.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle