MIA Flesh SQMIA Radio Flash SQ

MIA Flesh

Tetovë – Kryetari i Lëvizjes BESA njëherësh kandidat për kryetarin e komunës së Tetovës Bilall Kasami mbrëmë i ka vizituar disa nga shtabet zgjedhore në Tetovë duke filluar nga Reçica e Madhe, Reçica e Vogël, Teteks-1, Teteks-2, Teqe, Gam Gam, Çarshia e Epërme dhe përfundoi në shtabin zgjedhor të lagjes Migjeni.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle