MIA Flesh SQMIA Radio Flash SQ

MIA Flesh

Shkup – Transport publik urban falas çdo ditë të javës për pensionistët, për personat me sëmundje të rralla dhe për shoqëruesit e tyre, si dhe për të gjithë personat që janë në studime pasuniversitare dhe të doktoratës të cilët studiojnë në Shkup, premtoi në konferencën e sotme për media kryetari i Qytetit të Shkupit, Petre Shilegov, i cili po lufton për mandatin e dytë në zgjedhjet e ardhshme lokale si kandidat i koalicionit të kryesuar nga LSDM-ja në pushtet.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle