MIA Flesh SQMIA Radio Flash SQ

MIA FLESH

Sllavonski Brod, 25 korrik 2021 (MIA) – Dhjetë persona kanë humbur jetën dhe disa të tjerë janë lënduar këtë mëngjes, pasi një autobus me targa të Kosovës ka dalë nga autostrada afër Sllavonski Brodit, bëri të ditur policia kroate, ndërsa nga Ministria e Punëve të Jashtme e Maqedonisë së Veriut konfirmuan për MIA-n.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle