MIA Flesh SQMIA Radio Flash SQ

MIA FLESH

Shkup, 24 korrik 2021 (MIA) – Shkupi edhe këtë vit me disa aktivitete dhe manifestime do të shënojë 85 vite nga tërmeti katastrofal në vitin 1963, kur qyteti u zgjua nën rrënoja, në të cilin 1.70 persona e humbën jetën, ndërsa 3.000 u lënduan.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle