MIA Flesh SQMIA Radio Flash SQ

MIA Flesh

Shkup  – Një motoçiklist është lënduar rëndë në një aksident me automjetin “Folksfagen Golf”, që ka ndodhur dje në rrugën “Ferid Murati” në Shkup. Siç kumtoi MPB, aksidenti, i cili është denoncuar dje në orën 17.40, ka ndodhur midis automjetit motorik “Folksvagen Golf” me targa të Shkupit, i drejtuar nga A.I. (30) nga Shkupi dhe një moped “Baotian” me targa të Shkupit, i drejtuar nga A.A. (44) nga Shkupi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle