MIA Flesh SQMIA Radio Flash SQ

MIA Flesh

Shkup – Delegacion i Grupit për miqësi ndërparlamentare Francë- Ballkan Perëndimor i Senatit francez sot qëndron për vizitë në Kuvend ku do të takohet me kryetarin e Kuvendit, Talat Xhaferi. Përveç me Xhaferin, delegacioni do të ketë takime me Aleksandar Nikolloskin, kryetar i Grupit parlamentar për bashkëpunim me Parlamentin e Francës dhe anëtarët si Arbër Ademi, kryetar i Komisionit për çështje evropiane dhe Antonio Milloshoski, kryetar i Komisionit për politikë të jashtme.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle