MIA Flesh SQMIA Radio Flash SQ

MIA Flesh

Shkup – Bllokadat e transportuesve privatë në Shkup do të vazhdojnë derisa të ulen me kryetaren Danella Arsovska dhe të gjejnë një zgjidhje ligjore të përshtatshme, informoi drejtori i transportuesit privat “Sloboda prevoz” Lenin Jovanovski, në konferencën e sotme për shtyp.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle