Uncategorized SQ

MIA Flesh

– Me bllokimin e krahut të djathtë të bulevardit “Ilinden” me autobusë, transportuesit privatë të “Slloboda prevoz” dhe “Mak-ekspres” edhe sot e shprehin protestën dhe pakënaqësinë e tyre për shkak të borxhit të papaguar nga NQP “Shkup”. Nëse kjo bllokadë nuk ka epilog, drejtori i “Slloboda prevoz”, Lenin Jovanovski në konferencën e djeshme për media tha se të hënën, duke filluar nga ora 06:00, kryeqyteti do të bllokohet plotësisht, përkatësisht transportuesit privatë do t’i bllokojnë kryqëzimet në qendrën tregtare “Mavrovasja” edhe te Kryqi i kuq dhe në bulevardin “Ilinden”.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle