MIA Flesh SQMIA Radio Flash SQ

MIA Flesh

Shkup – Dëshiroj që procesi inkuadrues për Maqedoninë e Veriut të ndodhë më shpejtë dhe të mos ketë pengesa të reja, por procesi reformues i vendit duhet vazhduar dhe mund të konsideroni mbështetjen e Gjermanisë, porositi sot presidenti gjerman, Frank-Valter Shtajnamer në konferencën e përbashkët për shtyp me shefin e shtetit, Stevo Pendarovski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle