MIA Flesh SQMIA Radio Flash SQ

MIA Flesh

– Vizita e një presidenti gjerman është gjithmonë një ngjarje e rëndësishme, edhe kur bëhet fjalë për shtetet më të mëdha në botë, e jo kur vijnë në një shtet të vogël evropian si ky i yni. Edhe pse, ai sigurisht që nuk do të donte të fliste shumë për këtë, duhet të përmend se presidenti Shjanmaer luajti një rol të rëndësishëm në përpjekjet për të kapërcyer bllokadën bullgare të integrimit tonë evropian, thotë për DV presidenti Stevo Pendarovski, i cili sot dhe nesër është nikoqir i kolegut të tij gjerman Frank-Valter Shtajnmaer.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle