MIA Flesh SQMIA Radio Flash SQ

MIA Flesh

– Presidenti Stevo Pendarovski sot dhe nesër do të jetë nikoqir i presidentit të Republikës Federale të Gjermanisë, Frank-Valter Shtajnmaer, i cili do të qëndrojë për vizitë zyrtare në Republikën e Maqedonisë së Veriut. Presidenti Shtajnmaer në ceremoni zyrtare do të pritet me nderimet më të larta shtetërore dhe ushtarake, e pastaj do të ketë takim kokë më kokë mes dy presidentëve dhe takim plenar i delegacioneve të Maqedonisë së Veriut dhe Gjermanisë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle